pondělí 12. srpna 2013

Petra nestačila na Soranu Cirsteaovou

Petra v Torontu titul neobhájila, její cesta skončila ve čtvrtfinále na raketě Sorany Cirsteaové. Prohrála po setech 6:4, 5:7, 2:6.

V prvním setu se Petra rychle ujala vedení 3:0, stejně rychle o něj ale i přišla. Za stavu 5:3 servírovala na zisk setu, to se jí ale nepovedlo, když si servis ztratila čistou hrou. Ten následný ale sama čistou hrou získala.

V druhém setu Petra prohrávala už 0:4, nepříznivý vývoj ale dokázala zvrátit a otočila na 5:4. Závěr setu ale nezvládla, další tři hry prohrála a druhý set nakonec ztratila.

I v třetím setu rychle prohrávala 0:4, tentokrát už ale sílu na obrat nenašla. I když odvrátila tři mečboly, z toho dva při vlastním servisu, nestačilo to.

Petra se v zápase vůbec nemohla opřít o servis, vyrobila hned 10 dvojchyb a několikrát si podání prohrála čistou hrou.