pátek 15. února 2013

Petra nestačila na Serenu

Petra se s turnajem loučí ve čtvrtfinále, kde po dramatickém boji padla se Serenou po setech 6:3, 3:6, 5:7.

Petra se soupeřky toho nejzvučnějšího jména nezalekla, v prvním setu byla lepší a zatímco sama soupeřce žádný brejkbol nenabídla, svou šancí nepohrdla, vzala Sereně podání a zaslouženě získala první set poměrem 6:3.

V druhém setu už podání bohužel tolik neposlouchalo, Petra svůj servis ztratila hned dvakrát, zatímco Serena tentokrát byla na podání stoprocentní a vyhrála 6:3.

Do třetího setu vstoupila Petra lépe, když hned první podání soupeřky brejkla a rychle se ujala vedení 2:0, brejk ale nepotvrdila. Vzápětí ale dokázala soupeřce vzít podání znovu, tentokrát už ho potvrdila a šla do vedení 4:1. Pak ale Serena dokázala, jak velkou hráčkou je a využila toho, že Petra se na svůj servis ve třetím setu nemohla spolehnout zdaleka tak dobře jako v tom prvním a povolila Petře už jen jediný game a nejprve dotáhla na 4:4 a za stavu 5:5 vzala Petře podání a zápas zakončila čistou hrou.