pátek 22. února 2013

Petra jde do finále!

Petra si dnes poradila s Dánkou Wozniackou 6:3 a 6:4 a zítra si tak proti Saře Erraniové zahraje o celkové vítězství na turnaji.

Petra v Dubaji
V prvním setu Petra začala velice dobře, když brejkla hned první soupeřčino podání. Krizový moment přišel ve čtvrtém gamu, kde soupeřce darovala dva brejkboly, ale nakonec je odvrátila a k žádným dalším ani přes slabší první podání ji v úvodní sadě nepustila, naopak, sama set zakončila využitým setbolem při soupeřčině podání.

V druhé sadě si obě hráčky držely servis až do páté hry, když Petra nepříznivý stav 15:40 napotřetí odvrátit nedokázala a poprvé v zápase tak přišla o podání. Hned se jí ale povedl re-break a rychle srovnala na 3:3. Dlouze se pak bojovalo v 10. gamu o podání Wozniacké. Caro měla několik gamebolů, přesto ale doservírovat nezvládla, Petra naopak první mečbol po chybě Wozniacké proměnila a zahraje si tak letos první turnajové finále.

Zítřejší finále je na programu od 16:00 SEČ.